Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Z Fold Lite, Samsung’un internet sitesinde!

Bir müddettir söylentilerle dikkat çeken Samsung’un ahenk gösteren fiyatlı tek katlanabilir telefon piyasaya süreceği iddiası kesinleşmeye başlıyor. Başta analistlerin yorumları ile alana çıkan sızıntılarla Samsung Galaxy Fold Lite geleceği söylenmişti. Şimdi ise telefonun Hindistan’da piyasaya sürüleceği alana çıktı.

Samsung Galaxy Fold Lite yakında geliyor

Uygun fiyatlı olacağı özellikle vurgulanan Galaxy Z Fold Lite’ın Snapdragon 7 serisi tek işlemci tarafından destekleneceği ve takriben bin dolar benzeri tek fiyatlandırma ile Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Fold Lite-01

Samsung Hindistan’daki internet sitesinin destek sayfalarında Galaxy Z Fold Lite modeli görüldü. durum bunun benzeri olunca da şirketin Hindistan’da Galaxy Z Fold’un dahada ahenk gösteren fiyatlı tek versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlandığı alana çıkmış oluyor.

İnternet sitesinde, model numarası SM-F415F var olan tek Samsung cihazı olduğu görüldü. F adlandırması ise, Samsung’un katlanabilir serisi ‘’Fold’’u temsil ediyor. bu yüzden SamMobile, listelenen bu Galaxy katlanabilir telefonun Galaxy Z Fold Lite olduğunu öne sürüyor. Zati tek müddettir beklenen akıllı telefon modeli, en azından katlanabilir telefonları heyecan edenler amaciyla geliyor.

Telefon ile alakalı neler biliyoruz? Galaxy Z Fold Lite ile alakalı detaylar şu amaciyla oldukça az. 64 GB ve 128 GB depolama alternatifleri ile geleceği söylenen telefonun siyah, yeşil ve mavi renk seçeneklerinin sunulacağı aktarılıyor.

katlanabilir ekranlı telefonkatlanabilir ekranlı ahenk gösteren fiyatlı telefonkatlanabilir telefonsamsung galaxy fold lite