Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Z Fold 3 için ortaya çıkan sevindiren iddia

Samsung katlanabilir telefonlar noktasında dikkat çekiyor. Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip gibi dikkat çeken telefonlara imza atan Samsung’un gelecek akıllı telefonu için sevindirici bir iddia gündeme geldi. Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı ile daha ulaşılabilir olacak gibi duruyor. Söylendiği kadarıyla Samsung Galaxy Z Fold 3 yaklaşık Z Flip 2 fiyatlarında olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı ile ilgili yeni tahminler

Katlanabilir ekranlı telefonların çeşitlendiğini görüyoruz ancak halen çok yüksek fiyatlara satıldıkları için çok az kişiye sesleniyor. Samsung imzalı katlanabilir ekranlı telefon Z Fold serisi ise dikkat çekmiş ve aynı zamanda yeni modelde ne gibi özelliklerin geleceği de merak konusu olmuştu.

Merak edilen bir diğer konuysa şüphesiz fiyatıydı. Zira katlanabilir ekranlı telefonlar gerçekten de çok yüksek fiyatlı oluyor. Samsung’un en son tanıttığı Z Fold 2 modeli ise fiyatı ile cep yakıyordu.

galaxy z fold 3

İşte yeni ortaya çıkan iddialara göre Samsung Galaxy Z Fold 3‘ü her açıdan yeni özelliklerle donatacak olmasına rağmen Z Fold 2 modeli ile benzer fiyatta piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu iddianın dayanağı ise daha önceki tahminlerinde yanılmayan MauriQHD adlı Twitter kullanıcısı oluyor. Galaxy Z Fold 2 ile yaklaşık olarak aynı fiyatlara çıkması beklenen Z Fold 3’ün, bu noktada daha fazla kişiye ulaşması bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse Galaxy F Fold 2 modeli 2 bin dolardan piyasaya sürülmüştü.

Kaynağın, bu söylentinin doğruluğu üzerine net bir fikrinin olmadığını belirtmeden geçmeyelim. Sonuçta, 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen telefon için o zamana kadar çok şey değişebilir.

Galaxy Z Fold 3 nasıl olacak? İşte ilk tahminler

Galaxy Z Fold 3 nasıl olacak? İşte ilk tahminler

Galaxy Z Fold 3 çıkışına uzun süre varken telefon hakkındaki ilk iddialar gündeme geldi. İşte üçüncü nesil Galaxy Z Fold hakkındaki ilk tahminler.

Galaxy Z Fold 2galaxy z fold 3Galaxy Z Fold 3 fiyatıKatlanabilir ekranlı telefonlarsamsungsamsung galaxy z foldsamsung Galaxy Z Fold 3

Kaynak :shiftdelete