Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Tab S7 FE geliyor! İşte ilk bilgiler-haberini oku

Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni tableti hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İlk olarak Galaxy Tab S7 Lite adıyla görünen bu tablet, şimdi ise Galaxy Tab S7 FE isimlendirmesiyle karşımıza geldi.

Güney Koreli üretici son dönemlerde ”Fan Edition” çatısı altında pek çok yeni ürününü duyurdu. Yakında bunlar arasına şirketin yeni tableti de eklenecek.

Galaxy Tab S7 FE özellikleri belli oldu

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S7 FE, tasarımı ve temel özellikleriyle Google Play Console listesinde ortaya çıktı. Bu listeye göre şirketin yeni tableti 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip bir LCD ekran ile gelecek. Yenileme hızı şu anda bilinmiyor.

Tab S7 FE Google Play Console’da listelendi

Samsung’un bu tableti 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz’e kadar ulaşabilen sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 750G işlemciden güç alıyor. 4 GB RAM’e sahip olan tabletin, 6 GB’lık bir versiyonun da satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Galaxy Tab S7 FE‘nin diğer özellikleri arasında ise stereo hoparlör ile geleceği, 8+5 Megapiksel çift arka kameraya sahip olacağı gibi bir takım bilgiler yer alıyor. Aynı zamanda yukarıdaki sızdırılan resimlerde de bu tabletin tasarımı tüm açıklığıyla gözler önüne seriliyor.

Fiyat noktasında ise Tab S7 FE’nin, mevcut Tab S7’den daha ucuz olacağı söyleniyor. Bu da yeni Samsung tabletinin 700 Euro altında bir etiket ile geleceğini gösteriyor.

Galaxy Tab S7 FEGalaxy Tab S7 FE özelliklerGalaxy Tab S7 FE tasarımsamsung tablet

Kaynak :shiftdelete