Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satılabilir!

iPhone 12 serisinin satışa sunulmasıyla, kutudan çıkmayan şarj aleti de münakaşa konusu olmuştu. Karbon ayak izi salınımını düşürmek istek eden Apple, şarj aletine ekstradan Earpods kulaklıklarını da kutudan kaldırmıştı. Apple’a göre Bir hayli kullanıcı, vaziyeti hazırda elinde bir iPhone şarj aletine ve kulaklığına sahip. Şimdi ise alana atılan tek iddiaya göre, Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satışa sunulabilir.

Samsung’un bunun benzeri tek karar alması vaziyetinde kullanıcıların nasıl reaksiyon vereceği ise heyecan konusu.

Samsung Galaxy S21 serisi kutudan şarj aleti olmadan çıkabilir

iPhone 12 serisi ile kutudan şarj aleti ve kulaklığı kaldıran Apple, Brezilya’nın Sao Paulo şehri haricindeki Bir hayli şehirde bu politikasını ayni ritimde devam ettiriyor. Sao Paulo’da bulunan tüketici savunma kanunu, Apple’ın bütün iPhone 12 modelleriyle birlikte şarj aleti satmasını mecburi kılıyor. ama nihayet gelen vesikalara göre Samsung şarj aletini Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra ile birlikte sunmayacak.

Brezilya’da tek telekomünikasyon ajansı var olan ANATEL‘e göre, Samsung Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satışa sunulabilir. eğer kutudan şarj aleti çıkmazsa, Galaxy S21 modellerinden birisini aldığınız taktirde şarj aletine gereksinim duyacak olursanız ayrı olarak satın almanız gerekecek. Galaxy S21 modellerinin teknik özellikleriyle alakalı tek bilgi ise Daha paylaşılmadı.

Ortaya atılan Bir takım söylentilere göre, Galaxy S21 serisi şarj adaptörü adina birinci derslik kablosuz kulaklık ile birlikte satışa sunulabilir. İlk etapta Galaxy Buds Beyond denilen bu kulaklıkların, Galaxy Buds Pro ismini alması bekleniyor. Kablosuz kulaklığın Yalnızca ön siparişle mi yoksa bütün kutularda mı sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

samsungSamsung S21Samsung S21 serisisamsung şarj aleti