Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi açıklandı!

Samsung’un yıl içerisinde iki kez Unpacked etkinliği düzenleyerek amiral gemilerini tanıttığı birçok kişi tarafından bilinir hale geldi. Şubat ayındaki Unpacked etkinliğinde Galaxy S20 serisini ve Galaxy Z Flip’i tanıtan Güney Koreli teknoloji devi önümüzdeki ay düzenleyeceği Unpacked etkinliği için davetiyeleri yollamaya başladı. Bu sayede Galaxy Note 20 tanıtım tarihi açıklanmış oldu.

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi belli oldu

Corona virüs salgını nedeniyle internet ortamında gerçekleştirilecek olan etkinlik, 5 Ağustos tarihinde (10AM ET / 7AM PT) şirketin resmi internet sitesi üzerinden (samsung.com) yayınlanacak.

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi belli oldu

Neler tanıtılacak? Yukarıda belirttiğimiz üzere Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modelleri karşımıza çıkacağına emin olduğumuz modeller. Bunun yanı sıra Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G dahil olmak üzere Samsung’un birkaç yeni cihazı daha duyurması bekleniyor. Bu kapsamda etkinliğin genel olarak Galaxy Note 20 serisine ve Galaxy Fold 2’ye odaklanacağını söyleyebiliriz.

Güney Koreli teknoloji devi sadece akıllı telefonlar ile karşımıza çıkmayacak. Aynı zamanda yeni akıllı saati Galaxy Watch 3’ün tanıtılması bekleniyor. Bazı kaynaklar Galaxy Tab S7 ile bir sürpriz yapılabileceğini dile getiriyor.

galaxy note 20galaxy note 20 tanıtım tarihinote 20 tanıtım tarihisamsung

Kaynak :shiftdelete