Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Note 20 lansmanı Samsung için bir ilk olacak

Corona virüsü salgını, telefon üreticilerine büyük zarar verdi. Fabrikaların kapatılması stok sorunlarına neden olurken, insanların evden çıkmaması ve ekonomik belirsizlikler yaşanması satışların ciddi bir şekilde düşmesine neden oldu. Toparlanma süreci başlarken, tanıtımı henüz gerçekleştirilmeyen ancak oldukça merak edilen telefonların başında Samsung Galaxy Note 20 geliyor.

Samsung bu süreçte şanslıydı. MWC 2020 bile iptal edilirken, son dönemde tanıtılan telefonların neredeyse tamamı internet üzerinde düzenlenen bir etkinlik ile karşımıza çıktı. Ancak, Galaxy S20 serisi salgın patlamadan hemen önce tanıtıldığı için fiziki bir ortamda lansman düzenlendi.

Galaxy Note 20 lansmanı internet üzerinden gerçekleştirilecek

Ancak Güney Koreli üretici yeni amiral gemisinde diğer üreticiler ile aynı kaderi paylaşacak. Kore merkezli kaynakların paylaştığı rapora göre Samsung, corona virüsü salgınına karşı Note 20 serisini çevrimiçi bir etkinlikte tanıtacak.

Galaxy Note 20 lansmanı Samsung için bir ilk olacak

Son dönemde yaşananlara baktığımızda bu şaşırtıcı değil. Ancak Samsung ilk kez bir amiral gemisini halka açık olmayan bir etkinlikte tanıtmış olacak. Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliği, Note 20 ve Note 20 Plus ile sınırlı olmayacak.

Aynı zamanda yeni katlanabilir telefon: Galaxy Fold 2’nin tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 20 lansmanı öncesinde cihazdan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz…

galaxy note 20galaxy note 20 lansmanısamsungsamsung galaxy note 20

Kaynak :shiftdelete