Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Note 20 kılıfı sızdı! Tasarım şekilleniyor

Gelecek Samsung modeli coskuyla beklenirken Bir takım detaylar da alana çıkmaya başladı. Galaxy Note 20 kılıfı görüntüsü sızdırıldı. Kılıfla birlikte modelin sahip olacağı tasarım da kendini göstermiş oldu.

Bilindiği üzere Note 20 serisini bekleyiş ayni ritimde devam ediyor. dahada evvelce çıkış tarihi ile alakalı da sızıntılar gelen modelin 5 Ağustos tarihinde online organizasyon ile tanıtılması bekleniyor. görünen o ki bu tarih gelene civarindan model ile alakalı Bir hayli havadis alana çıkacak.

Galaxy Note 20 kılıfı

Firmanın tertemiz model amaciyla çalışmaları ayni ritimde devam ederken, başka istikametten sızıntı haberler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. dahada evvel de telefonlar ile alakalı sızıntı haberler paylaşan IceUniverse adli hesap, tertemiz modele ait kılıfları paylaştı. Görselde kılıfın Note 20 ve Note 20 Plus modellerine ahenk gösteren olduğu yazıyor. Bu da Note 20 Ultra’nın tasarımında, başka iki modele göre farklılığı olacağı mananına geliyor.

Galaxy Note 20 kılıfı incelendiğinde, art tarafta 5 adet deliğin olduğu görünüyor. Bu da modelin dört kameraya ve tek flaş ışığına sahip olabileceğini gösteriyor. Dördüncü kameranın da ToF (derinlik algılayıcı sensör) olduğu söyleniyor.

galaxy note 20 kılıfı

Ayrıca kılıfın asagi bölümünde şarj girişiyle birlikte mikrofon, hoparlör ve S-Pen girişi görülüyor. S-Pen girişinin de asagi kısmında, sol tarafta olduğu görülüyor. Modelin ses açma – kapama ve güç tuşunun sağ yanda olduğu görülüyor. Kamera kurulumu da arkada, tuşlara yakın tek şekilde konumlandırılmış durumda.

Yeni model serisinin Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurulması bekleniyor. İddialara göre Note 20, 120 Hz tazeleme hızına sahip ekranla gelecek. tekrar bu modelin 4.500 mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor.

galaxy note 20samsungsamsung galaxy note 20samsung galaxy note 20 kılıf