Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy M02s özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Samsung bildiğiniz üzere her sene Yalnızca amiral gemisi değil bunun yanı sıra çok sayıda giriş seviyesi ve ortada segment telefon modeli  piyasaya sürüyor. Bu sayede milyonlarca değişik bütçeye sahip kullanıcıya seslenen Samsung’un tertemiz telefonu ile alakalı özellikler ve ücret bilgisi alana çıktı. Galaxy M02s nitelikleri ve fiyatı Hindistan’daki organizasyon döneminden evvel paylaşıldı.

Giriş seviyesi Galaxy M02s özellikleri:  Snapdragon 450 var 

Giriş seviyesi telefonlarda çeşitli varyasyonlar sunmasıyla Bilinen Samsung, aileye tertemiz tek aza eklemeye hazırlanıyor. Telefonun klasik ve standart tek tasarımla gelmesi bekleniyor.

Ekran tarafında 6.5 ‘ HD Plus ve Infinity-V tek ekran bizleri karşılıyor. Telefonda tek damla çentik bulunuyor ve ön kamera bunun içinde konumlandırılıyor. Ön kamera 5 piksel ve art tarafta sırasıyla 13 Megapiksel, iki adet iki piksel kamera yer alıyor.

Samsung Galaxy M02s ozellikleri-00

Telefonda dört GB RAM ve 64 GB depolama alanı sunuluyor ve kutudan Android 10 ile çıkıyor. Giriş seviyesi olmasına karşın 5.000 mAh tek bataryası bulunan telefonun bunun yanı sıra 15W hızlı şarj desteği de bulunuyor.

Telefonun Hindistan’da 7 Ocak’ta yapılacak tek etkinlikte 136 dolar civarında tek ücret etiketiyle bizleri karşılaması bekleniyor. Telefonun Daha hangi ülkelerde satışa sunulacağı ise bilinmiyor.

samsungSamsung Galaxy M02s özellikleri