Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Fold 2 için hızlı şarj müjdesi!

Samsung’un dört gözle beklenen ahenk gösteren fiyatlı katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2 amaciyla detaylar ağır ağır alana çıkıyor. alana atılan nihayet söylemler hızlı şarj özelliğini bu cihaza yakışır tek şekilde göreceğimizi söylüyor. Telefonun tek amiral gemisi olacağını bildiğimizden çok ücret etiketiyle yavaş tek şarj ele geçirmek hüsran veren olurdu.

Piyasadaki katlanabilir telefonlara tertemiz tek nefes getirecek tertemiz Galaxy Fold, evvelki modelden dahada pahali olmayan olarak karşımıza çıkacak.

Galaxy Fold iki gümbür gümbür geliyor

Telefonla alakalı tertemiz detaylar alana çıkmaya ayni ritimde devam ederken şimdi de cihazın şarj aleti netlik kazandı. 5G destekleyecek var olan opsiyonun 3C sertifikası alındı ve dolayısıyla cihazda kullanılacak şarj aletini öğrenmiş olduk. Şuan amaciyla Yalnızca 5G modelle alakalı detayları öğrensek de 4G destekleyen model arasında teknik farkların çok az olacağını söyleyelim.

Galaxy Fold iki hızlı şarj

Galaxy Fold tanıtımı

Rapora göre cihazda EP-TA800 model numaralı şarj aleti kullanılacak. Bu şarj aleti 9V-2.27A veyahut 11V – 2.25A akım destekliyor. Bu da demek oluyor ki Galaxy Fold iki 25W hızlı şarj destekliyor olacak. Samsung’un başka ortada düzey telefonları var olan Galaxy A71, Galaxy S20 ve Galaxy Note 10’un kutu içeriğinden aynı şarj aleti çıkıyor.

İlk Galaxy Fold’daki 15W şarj desteğinin üstüne 2. nesilde dahada hızlı şarj imkanı görmek bizleri sevindirdi. Galaxy Fold 2 2,275mAh ve 2,090mAh olmak üzere iki değişik bataryayı taşıyacak. Toplamda 4.365mAh değerinde tek pil cihazda bulunacak.

Telefonun 900 dolar bandında olacak olması onu ucuzdan ziyade fiyat/performans ürünü yapıyor, çünkü evvel kuşak Galaxy Fold’un ücreti 1600 dolar civarındaydı.

10 yayıncı Google Contributer’e katıldı25w hızlı şarjgalaxy foldGalaxy Fold 2hızlı şarjkatlanabilir telefonsamsung şarj aletiuygun fiyatlıyeni galaxy fold