Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy A51 kamerası vs Xiaomi Mi 9T kamera karşılaştırma

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkamaya ayni ritimde devam ediyoruz. Galaxy A51 kamerası vs Xiaomi Mi 9T kamera karşılaştırma videosu ile birlikte hemide Galaxy A51 kamerası nasıl ayni vakitte da Xiaomi Mi 9T kamerası nasıl tek performans sergiliyor sizler amaciyla yakından bakıyoruz.

Galaxy A51 kamerası vs Xiaomi Mi 9T kamera karşılaştırma

ShiftDelete.Net olarak sizler amaciyla değişik video klipler hazırlamaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda uzunca vakittir konuştuğumuz iki değişik telefonun kameralarını karşı karşıya getirdik. kendisinin segmentlerinde her konuda rakiplerine göre önde olmak istek eden bu telefonlardan hangisinin kameraları dahada başarılı sizler amaciyla araştırdık. değişik zamanlarda, değişik şartlarda bu iki telefonun kamerası ile fotoğraflar çektik. Bu videoda hemide kamera özelliklerine ayrı ayrı değineceğiz ayni vakitte da bu çektiğimiz resimleri karşı karşıya getireceğiz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Galaxy A51 kamera nitelikleri neler?

Samsung Galaxy A51 art tarafta dört ön tarafta ise tek kamera ile karşımıza çıkıyor. Galaxy A51’in anne kamerası 48 piksel çözünürlüğünde ve f/2.0 değerinde tek diyafram açıklığına sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 12 piksel çözünürlüğünde ve f/2.2 değerinde tek diyafram açıklığına sahipken, makro kamera 5 piksel çözünürlüğünde ve değerinde tek f/2.4  diyafram açıklığına sahip. nihayet kamera var olan derinlik algılayıcı kamera ise 5 piksel çözünürlüğünde ve f/2.2 değerinde tek diyafram açıklığına sahip şekilde karşımıza çıkıyor. art kamera 4K 30 fps değerinde video çekimi gerçekleştirebiliyor. Ön taraftaki tek kamera da 32 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2  değerinde tek diyafram açıklığına sahip.

Xiaomi Mi 9T kamera nitelikleri neler?

Xiaomi Mi 9T üzerinde bulunan kamera sayısı, Galaxy A51’deki kamera sayısı civarindan çok değil. Xiaomi Mi 9T’nin art tarafta 3, ön tarafta ise tek kamerası var. art tarafta bulunan anne kamera 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.8 değerinde tek diyafram açıklığına sahip. Geriye var olan 2 kameradan birisi var olan geniş açılı kamera 13 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.4 değerinde tek diyafram açıklığına sahipken nihayet kamera var olan telefoto kamera ise 8 piksel çözünürlüğünde ve f/2.4 değerinde tek diyafram açıklığına sahip. Xiaomi Mi 9T de Galaxy A51’de olduğu benzeri 4K 30 fps değerinde video klipler çekebiliyor.

Ön taraftaki kameraya baktığımız zaman, 20 piksel çözünürlüğünde ve f/2.0 değerinde tek diyafram açıklığına tek kamera görebiliyoruz.

galaxy a51 özelliklerigalaxy a51 kamerasıGalaxy A51 kamerası vs Xiaomi Mi 9T kamerası!Galaxy A51 sdnxiaomi mi 9txiaomi mi 9t özellikleriXiaomi Mi 9t kamerasıXiaomi Mi 9t kamerası vs galaxy a51 kamerasıXiaomi mi 9t karşılaştırmaXiaomi Mi 9t vsXiaomi Mi 9t vs galaxy a51