Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Fortnite ardından PUBG Mobile da tarih verdi

Bu erken alana çıktığı kadarıyla Fortnite Apple karşıtı da olsa tek turnuva düzenleyeceğini duyurmuştu. Bu duyurunun derhal peşinden tertemiz tek organizasyon haberi de PUBG Mobile‘dan geldi. Mobil oyun devlerinden art arkaya gelen organizasyon haberleri oyunseverleri heyecanlandırmaya yetiyor da artıyor. PUBG Mobile 24 Ağustos tarihinde canlı yayın etkinliği düzenleyecek..

PUBG Mobile canlı yayın etkinliği

PUBG Mobile, 24 Ağustos 2020 tarihinde Başka bir deyişle Fortnite turnuvasından tek vakit ardindan tertemiz Çağ (New Era) ismini verdiği devasa tek canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Söz konusu canlı yayının muhtevası şu vakit amaciyla belirsizliğini korurken Bir takım beklentiler bulunuyor. mevzubahis İzah Twitter hesabı üzerinden yapıldı ve oyunseverleri oldukça meraklandırdı, acep canlı yayın etkinliğinde neler olacak?

PUBG Mobile canli yayın etkinligi

Popüler Battle Royale oyunu, bu organizasyon ile tertemiz Bir hayli duyuru yapacak benzeri duruyor. Beklentilere bakıldığında tertemiz tek haritanın duyurulması, tertemiz sezona baz alinarak ipuçları ve dahada Bir hayli bilginin bu canlı yayın etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Canlı yayında tabiki tertemiz Erangel 2.0 haritasının tanıtılması bekleniyorken aynı zamanda oyunun yenilenen kullanıcı arayüzü veyahut Ultra HD grafik desteği benzeri yenilikler karşımıza çıkabilir.

Yapılan paylaşımda canlı yayın 24 Ağustos tarihinde PUBG Mobile’ın resmi hesapları üzerinden hemide YouTube ayni vakitte da Facebook hesapları üzerinden yayımlanacak.

canlı yayın etkinliği PUBG MobilePopüler Battle Royale oyunupubg mobilePUBG Mobile canlı yayın etkinliği