Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Final Fantasy XIV Online için beklenen haber geldi-haberini oku

Final Fantasy XIV Online‘ın dördüncü genişleme paketi Endwalker 23 Kasım‘da çıkıyor. Square Enix‘den yöneten Naoki Yoshida, genişlemenin artık ön sipariş verilebileceğini duyurdu. Digital Fan Festival 2021‘de çıkış tarihi açıklanan genişleme paketi, oyunseverler tarafından alınabilir durumda.

Genişleme paketinin fragmanı yayınlandı

Oyun devi, evvel olarak Endwalker’ın Şubat ayında PlayStation 5 beta amaciyla bu güzde çıkacağını açıklamıştı. Şimdi ise nihayet genişleme paketinin kati tek çıkış tarihi var.

Ayrı olarak Square Enix’in senlikte evvel kez sahneye koyduğu Masayoshi Soken (FFXIV’in baş bestecisi) tarafından bestelenen tertemiz tek tema şarkısının bulunduğu fragmanını da yayınladı.

Final Fantasy XIV Online’ın Endwalker genişleme paketi Square Enix’in web sitesinden, PlayStation Store’dan ve Steam‘den ön sipariş verilebilir.

Paketin standart sürümü 40 dolardan satılırken, çıtı pıtı ve silahlı bonus sürümü 60 dolardan satılacak. Ayrı olarak genişletme amaciyla ön sipariş veren oyuncular, belli tek süre olarak 19 Kasım‘da yapılması tasarilanan acele erişime de sahip olabilecek.

Square Enix, Yalnızca kendisinin web mağazasından satın alınabilecek, zanaat baskıları, tek paladin figürü, tek peluş ve tek rozet dahil olmak üzere fiziki ürünler bulunan tek koleksiyon kutusunu da satışa çıkardı. Kutu 140 dolardan alıcı bulacak.

EndwalkerFinal Fantasy XIV Onlinesquare enix