Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Fatih Portakal, İmamoğlu’nun kuracağı kanala mı geçiyor? Veda mesajındaki detay iddiaları güçlendiriyor

Kendisine yakın isimlerin Olay TV'nin başına geçtiği konuşulan İmamoğlu'nun aklındaki bir sonraki hamle FOX TV'den istifa eden eski arkadaşı Fatih Portakal'a kanalda yer vermek. Portakal'ın veda mesajındaki sözleri de bir süre dinlendikten sonra sektöre döneceği iddialarını güçlendiriyor.

Yaptığı nihayet hamlelerle politika kulislerinin en çok konuşulan isimlerinden var olan Ekrem İmamoğlu, Sanki cumhurbaşkanlığı seçimleri amaciyla adımlarını atıyor. Geçtiğimiz haftalarda Ankara’da ofis tutan ve bu erken kendisine yakın isimlerin olay TV’nin başına geçtiği konuşulan İmamoğlu, tv kanalında Fatih Portakal‘a da yer vermeyi planlıyor.

ESKİ ev ARKADAŞI

İmamoğlu-Portakal arkadaşlığı çok bilinmese de eskilere dayanıyor. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu var olan iki ad üniversite senelerinde tek asama ev arkadaşlığı da yaptı. Hem de Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildikten ardindan onu evvel ziyaret eden isimlerden biri de Fatih Portakaldı. İBB Başkanı, Portakal’la arkadaşlığını da “Fatih Portakal, üniversitede oda arkadaşlığı yaptığım kıymetli tek dostumdur. Kendisiyle dostluğumuz yıllardır ayni ritimde devam ediyor” sözleriyle anlatmıştı.

BEKLENMEDİK ŞEKİLDE FOX TV’DEN İSTİFA ETTİ

10 senedir FOX TV anne Haber Bülteni’ni sunan Fatih Portakal, ekrana çıktığı dönemde Sanki reytinglere ambargo koyuyordu. Bir hayli diziyi, yarışma programını geçiyordu. ama Bir gün evvel konuşulmaya başlanan dedikoduların bu erken hakikat olduğu alana çıktı ve Fatih Portakal, FOX TV’ten istifa ettiğini duyurdu.

GERİ DÖNMEK İÇİN KAPIYI AÇIK BIRAKTI

Fatih Portakal, şimdilik tv ekranlarına veda etse de bu ayrılık amaciyla kati konuşmadı. Twitter hesabından İzah yapan başarılı sunucu istikbal yıllar amaciyla toprakla uğraşma olasiligi amaciyla “belki” Diye konuştu ve şunları yazdı “Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın hayat nedeni. Kararı bu civarindan net verdim. Bu sene ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip değerini bilerek hayat süreceğim. Kalın sağlıkla”