Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Far Cry 6’nın PC, PS 4 ve Xbox One için fiyatı belli oldu!

Ubisoft Bir gün evvel webten yaptığı tek organizasyon ile toplamda dört tertemiz oyun tanıttı. Bu oyunlardan birisi var olan Far Cry 6 ise oyuncuların coskuyla beklediği sızıntılar ile avunduğu ve nihayet çıkan oyunlar arasında yer alıyor. Günlerdir heyecan olusturan Far Cry 6 fiyatı belli oldu. İşte oyunun PC, PS dört ve Xbox One platformları amaciyla fiyatları:

PC, PS dört ve Xbox One amaciyla Far Cry 6 fiyatı

Far Cry 6 ücreti ne kadar olacağı aşağı yukarıya olasılık ediliyordu ama platformlara göre değişen ücret etiketi PC oyuncularının yüzünü güldürecek benzeri duruyor. çünkü oyun en ahenk gösteren PC oyuncuları tarafından oynanabilecek.

Ubisoft etkinliği ayni ritimde devam ederken yayımlanan Far Cry 6 fragmanıyla ön siparişler de derhal alınmaya başlanmıştı. Oyun şu vakit amaciyla 18 Şubat 2021 tarihinde tek aksilik olmaması seklinde oyuncularla buluşacak. Far Cry 6, PlayStation dört ve PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Google’ın Stadia platformu üzerinden oynanabilecek.

Far Cry 6’nın PC fiyatlarına baktığımızda ise karşımıza, Standard Edition 269 TL olarak, Gold Edition 449 TL olarak ve Ultimate Edition 495 TL olarak çıkıyor. Bunun yanında oyunun Collector’s  Edition versiyonunun ücreti Daha açıklanmış değil.

Far-Cry-6-fiyati-ne-kadar-00

Xbox One fiyatında ise Standard Edition 470 TL’lik tek ücret etiketine sahipken, Gold Edition 600 TL ve Ultimate Edition 650 TL’ye civarindan çıkıyor.

PlayStation 4 fiyatında ise karşımıza takriben rakamlar çıkıyor çünkü ülkemiz sayfasında Daha listelenmedi. Standard Edition 60 dolar Başka bir deyişle takriben 410 TL’ye oyuncularla buluşuyorken, Gold Edition 99 dolar Başka bir deyişle takriben 685 TL ile Ultimate Edition 119 dolar Başka bir deyişle takriben 820 TL ile oyuncuların karşısına çıkacak.

PC oyuncuları tekrar bahtlı çünkü Far Cry 6’ya hemide Epic Games üzerinden hemide de Uplay üzerinden erişebilecek. Oyun her iki oyun mağazasında da aynı ücret etiketiyle oyunseverler ile buluşacak. Far Cry 6, PlayStation Store’un ülkemiz sayfasında listelenmiyor olsa da yakın vakitte ekleneceği düşünülüyor.

Oyunun ücretleri ile alakalı ne düşünüyorsunuz, satın almayı düşünüyor musunuz?

Far Cry 6Far Cry 6 fiyatıFar Cry 6 ne kadarFar Cry 6 pc amaciyla ne kadarFar Cry 6 playstation amaciyla ne kadarFar Cry 6 xbox amaciyla ne kadan