Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Excalibur E600 oyun bilgisayarı yeni NVDIA ekran kartları ile satışta

Masaüstü oyun bilgisayarlarının güçlü üyesi Excalibur E600 modelleri yeni NVIDIA GeForce RTX 3070 ve NVIDIA GeForce RTX 3080 ekran kartları seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Intel 10.nesil Overclock işlemciler ile Z490 chipset ana kartlı yüzlerce konfigürasyonu bulunan, özel soğutma sistemlerine sahip olan Excalibur E600, şimdi dünyanın önde gelen ekran kartlarının gücü ile üretiliyor.

Dünyanın önde gelen ekran kartı markalarından NVDIA, geliştirdiği mühim teknolojilerle oyun dünyasına istikamet veriyor. Bu teknolojileri oyuncularla ve profesyonellerle buluşturan Excalibur E600 kullanıcılara en nihayet teknoloji ekran kartı deneyimi çikarmaya ayni ritimde devam ediyor.

Yeni NVIDIA Geforce RTX 3070 ve NVIDIA Geforce RTX 3080 ekran kartları opsiyonları ile öne çıkan Excalibur E600, tertemiz kuşak iş akışlarını güçlendirmek amaciyla ışın izlemeyi, derin öğrenmeyi ve gelişmiş gölgelemeyi birleştiriyor. tertemiz 3000 serisi ekran kartlarının sahip olduğu 7 nanometrelik Ampere teknolojisi, çok video Hafızası sağlarken tek evvelki kuşak Turing mimarisine göre dahada az enerji tüketerek, dahada çok performans sunuyor.

Yüksek verim, kuvvetli soğutucu tasarımı
Excalibur E600’ün bütün modellerinde bulunan çok randımanlı hararet dağıtımını sağlayan üç adet 80mm ekran kartı fanı sayesinde, sistem içinde oluşacak türbülans azalıyor, sema akış basıncı yükseliyor ve böylelikle kuvvetli tek soğutma özelliği sağlıyor. Düşük güçte tek oyun oynandığında tercihe göre fanlar stabil olarak kullanılarak tepkisiz tek soğutma sağlanabilir. Excalibur E600, kuvvetli soğutucu tasarımları sayesinde, sema akışının geçmesine destur vererek dahada iyi hararet dağılımı sağlıyor.

Ekran kartları üzerinde bulunan özelleştirilebilir renk seçeneği ile çok sayıda ziya efekti ile aydınlatma efektlerini seçebileceğiniz Excalibur E600, üst düzey performansları sayesinde tasarımcıların ve oyuncuların gözdesi olmaya aday. NVIDIA Geforce RTX 3070 ekran kartı iki adet DisplayPort 1.4 ve iki adet HDMI 2.1 bağlantı çıkışı sunuyor.

NVIDIA Geforce RTX 3080 ekran kartı ise üç adet DisplayPort 1.4 ve iki adet HDMI 2.1 bağlantı çıkışı sunuyor. HDMI 2.1 desteği sayesinde, oyun ve performans dünyası amaciyla oldukça mühim var olan 4K çözünürlükte 120 Hz tazeleme hızına erişilebiliyor.

Son teknoloji donanımları maksimum ve kesintisiz performans ile buluşturan Excalibur E600, oyuncular ve iş dünyasında performans arayanlar amaciyla tertemiz kuşak NVDIA ekran kartlarını değişik konfigürasyon alternatifleri ile sunuyor. Excalibur E600, Geforce RTX 3070 ekran kartı 8GB GDDR6 hafıza ve 256Bit veri yolu ile tertemiz kuşak NVIDIA Geforce RTX 3080 ekran kartı 10GB GDDR6X hafıza ve 320 Bit veri yolu ile satışa sunulmuştur. Ürün ile alakalı bütün tertemiz konfigürasyon seçeneklerine https://www.casper.com.tr/excalibur-e600 adresinden ulaşabilirsiniz.