Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Epic Games üç oyunu daha ücretsiz sunacak!

Epic Games ücretsiz oyunları tam anlamıyla oyuncuları bayram havasına sokuyor. GTA 5, Civilization VI ve Ark Survival Evolved oyunlarını ücretsiz olarak oyuncularla buluşturan platformun gelecek hafta ücretsiz sunacağı üç oyun belli oldu.

Epic Games üç oyunu daha ücretsiz sunacak!

Her hafta sürpriz bir oyunu ücretsiz hale getiren platformun hangi oyunu ücretsiz yapacağı merak edilir oldu. Steam ile yarış içerisinde olan Epic Games, bu yıl oldukça büyük bir atak içerisinde görünüyor. Sunduğu ücretsiz oyunlarla dişli bir rakip haline gelen platform, önümüzdeki hafta 3 oyunu ücretsiz sunacağını duyurdu.

epic games üç ücretsiz oyun Lifeless Planet: Premier Edition The Escapists 2 Killing Floor 2

Epic Games üç oyunu ücretsiz şekilde 9 Temmuz’da oyuncuların karşısına çıkaracak. Önceki hafta ücretsiz verileceği açıklanan ancak bilinmeyen bir sebepten iptal edilen Conan Exiles hediyesine bir özür niteliği taşıyacak. Epic Games tarafından verilecek ücretsiz oyunlar Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition ve The Escapists 2 olacak.

2016 yılında yayınlanan çok oyunculu FPS oyunu olan Killing Floor 2, 2014 yılında çıkış yapan ve yaşam olmayan bir  gezegenin etrafında dolaşan astronotun maceralarını anlatan bilim kurgu macera oyunu Lifeless Planet: Premier Edition ve iki boyutlu hapishaneden kaçma oyunu olan The Escapists 2 oyuncular için oldukça doyurucu bir hafta olacağını gösteriyor.

ARK: Survival Evolvedcivilization viepic gamesEpic Games ücretsiz oyungta 5Killing Floor 2Lifeless Planet: Premier EditionThe Escapists 2

Kaynak :shiftdelete