Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

En ilginç Kickstarter projeleri – 13

Pandemi zamani her ne civarindan atlatılmamış da olsa, normalleşme sonrası en mühim Kitle fonlaması siteleri olan, Kickstarter ve indiegogo bu süreçten müspet istikamette etkilenmeye başladı.

Haftanın en enteresan kitle fonlaması projeleri

Kickstarter ve indiegogo üzerinde destek bulan en enteresan kitle fonlaması projelerini sizler amaciyla derlemeye ayni ritimde devam ediyoruz. İşte bu haftanın projeleri: Hafif ve şık scooter, elektriksiz tavuk çevirme, antibakteriyel havlu, uyku amaciyla hususi kulaklık, ağrı giderici etiket

Hafif ve şık scooter: Segway – Ninebot KickScooter Air T15

Ninebot tarafından üretilen bu tertemiz scooter, isimiyle Bir hayli akılda kalıcı olmasa da, tasarımı ve özellikleriyle derhal hafızamızı tazeleyecek özelliklere sahip.

Segway – Ninebot KickScooter Air T15 ve özellikleri

KickScooter, Ninebot estetiğini izleyen şık tek tasarıma sahip. ama bu scooter özellikle taşınabilir yapısıyla, Bir hayli rakibinden sıyrılıyor. Ağırlığı 10 kilogram var olan KickScooter, kolayca taşınabilecek tek şekilde tasarlanmış.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Bu taşınabilir scooter, gidonundan, gövdesine civarindan Tamamiyle katlanır tek yapıda imal edilmiş. beden bölümü içe doğru katlanan aracın, gidonunu da katladıktan ardindan çekerek kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Scooter, ak gövdesi ve art tekeri kaplayan yatay farıyla dikkat cazip tek tasarıma sahip. dört ayrı sürüş modu var olan teknolojik ürün, hemide elektronik frene hemide de, art tekerde bulunan manuel frene sahip var olan scooter, böylelikle çift taraflı tek savunma sağlıyor.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Bu şık scooterda, gidon bölümünde bulunan şık Led ekrandan hız durumunu, pil seviyesini ve yapılan kilometre benzeri alternatifleri denetim faktörüz mümkün.

Bu enteresan scooter, 20 km’ye civarindan hız yapabiliyor. dört ayrı sürüş modunda ise bu hızı sınırlamak mümkün. Yaya modu, 6 km/h, güç verimliliği modu 10 km/h, standart mod 15 km/h, spor modu 20 km/h yapabiliyor. Bu tertemiz Ninebot scooter, 12 kilometre menzile sahip ve yüzde 15’e civarindan eğimli arazilerde kullanılabiliyor.

Cihaz aynı zamanda uygulama üzerinden de denetim edilebiliyor. KickScooter’ı uygulama üzerinden kilitlemek, LED ışığa istediğiniz rengi saglamak ve scooter ile bluetooth irtibatı kurmak amaciyla kullanabiliyorsunuz. Bu taşınabilir şık scooter, Kickstarter üzerinde acele erişim amaciyla 569 dolar ücret etiketine sahip. Kitle fonlaması projesi ile alakalı dahada çok ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.

en enteresan kitle fonlaması projelerigadgetgirişimilginç projeilginç teknolojik girişimindiegogokickstarterNinebot KickScooterNordifaktprojeROTO – Q 360taopatchteknolojik ürünzenbuds