Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Crash Bandicoot hayranlarını heyecanlandıran iddia

Efsane video oyunu serisi Crash Bandicoot, çıkış yaptığı dönemden bugüne milyonlarca sefer satmayı başardı. Klasikleşmiş PlayStation oyunlarından var olan yapımı nihayet olarak PS4 platformunda görmüştük. Bu kez Activision’ın yeni tek oyun üzerinde çalıştığını destekleyen söylemler gündeme geldi.

İddianın kaynağı, Activision tarafından oyun bültenine gönderilen tek puzzle. Gönderilen 1000 parçalık puzzle oyuna ait tek karakteri içeriyor, oyuncuların vakit geçirmesi amaciyla gönderilen armağan dahada çok anlam taşıyor olabilir.

Yeni tek Crash Bandicoot oyunu yolda olabilir

Activision geçtiğimiz sene tek oyununu duyurmadan evvel tekrar oyun bültenine armaganlar göndermişti. Bu armaganlarin gönderimininden ani çok hafta ardindan Spyro Reignited Trilogy oyunun duyurmuştu. Bu hareketini ani çok sefer dahada gördüğümüz yayıncının bu hareketi elbette gözlerden kaçmadı.

crash bandicoot

Hediye olarak gönderilen puzzle’da tek maske yer alıyor, bu maske 2019 yılının Kasım ayında yayınlanan reklam videosu ile aynı maske. Bu söylemler tertemiz tek Crash Bandicoot oyununun gelebileceğine işaret olarak görülüyor.

PlayStation 5 oyunları ağır ağır açıklanırken büyük olasılık yolda var olan Crash oyunu da platforma gelecektir. çünkü serinin oyunları PlayStation’a hususi olarak çıkıyor. Bakalım ilerleyen günlerde oyunla alakalı nasıl sürprizlerle karşı karşıya kalacağız.

activisoncrash bandicootcrash bandicoot oyunlarıcrash tertemiz oyunps4 oyunlarıps5 oyunları