Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Buraların kralı neden Samsung?

ShiftDelete.Net ailesi olarak bu videomuzda bugüne civarindan piyasaya çıkan bütün Galaxy Note modellerini karşılaştırdık. Note 1 Başka bir deyişle N7000 ile başlayan yolculuk Note 20 ile ayni ritimde devam ederken, bugüne civarindan nasıl tek gelişim gösterdiği ve getirdiği yeniliklerin neler olduğunu size anlattık. Akıllı telefon dünyasında kendine hususi tek yer edinen Samsung Galaxy Note serisinin dünden bugüne geçirdiği evrimi ve bu noktalara nasıl geldiğini anlattığımız video yayında!

Tüm Samsung Galaxy Note modellerini karşılaştırdık!

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan Galaxy Note modellerinin gelişimini anlattığımız video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Büyük ekranı, fotoğraf ve video kalitesi, bataryası ve S-Pen ile birlikte akıllı telefon dünyasının seyrini değiştiren Samsung Galaxy Note ailesi altında piyasaya sunulan bütün telefon modellerini karşılaştırdık. Her tertemiz model ile birlikte, hayatımıza değişik özellikler katmayı muvaffak olan Note ailesi, 2011 yılından beri akıllı telefon dünyasında kaleme sahip var olan tek telefon olarak öne çıkıyor.

Galaxy Note 9 nitelikleri ve fiyatı!

Galaxy Note 9 nitelikleri ve fiyatı!

Samsung Galaxy Note 9 tanıtıldı! Galaxy Note 9 nitelikleri nasıl? Galaxy Note 9 ücreti ne kadar? bütün suallerin yanıtı makalede!

Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisinin eklenmesi, Note9’daki S Pen’in mesele düğmesini deklanşör olarak kullanarak uzaktan grup resimi çekmek ve sunumlarda slaytları uzaktan denetim etmek amaciyla kullanılabileceği mananına gelmişti. doğal bunun yanı sıra çok dahada kuvvetli işlemci, kamera, RAM ve batarya performansı da kullanıcılara sunuldu. Galaxy Note 9, 6.4 ‘ 1440 x 2960p Super AMOLED ekran, 6 ve 8 GB RAM, 4000 mAh batarya, 12 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel telefoto lense sahipti.

Galaxy Note 10 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Galaxy Note 10 tanıtıldı! Özellikleri ve ücreti

Samsung Galaxy Note 10 nitelikleri düzen eden lansmanın derhal peşinden netlik kazandı. Galaxy Note 10 ücreti ile birlikte alana çıkan detaylar sayesinde Bir hayli Sual cevaplandı…

Kullanıcı, S Pen’in düğmesine tek sefer basarak bu sezgisel eylemleri kameralar ve çekim modları arasında geçiş yapmak, tek kareyi yakınlaştırmak veyahut uzaklaştırmak ve özelleştirilebilir hareketlerle çeşitli kullanışlı işlevleri yürütmek üzere kullanabiliyordu. Akıllı telefon ayrıca, el yazısının hatıranda metne dönüştürülmesini ve çeşitli formatlar aracılığıyla dışa aktarılmasını sağlayan kalite de dâhil olmak üzere Bir hayli tertemiz kalite kazanmıştı. bütün bunların yanında, 6.3 ‘ 1080 x 2280p Dynamic AMOLED ekrana, 8 GB RAM, 3500 mAh batarya ve 12 megapiksel geniş açı, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş açı lensleri eklenmişti.

Samsung Galaxy Note 20

Daha doğru koordinat tahminine imkan tanıyan suni zekâ teknolojisi, gelişmiş jiroskop sensörü ve ivmeölçer dâhil tek sıra geliştirme, mümkün var olan en gerçekçi elle yazma ve çizim Tecrübenini sağlamak emeliyle tek araya getirildi. Bu deneyimler, tertemiz S Pen’in hatri sayilir büyüklükte ölçüde azaltılmış gecikme süresiyle güçlendirildi. S-Pen haricinde ise 6.7 ‘ 1080 x 2400p Super AMOLED ekran, 8 GB RAM, 4300 mAh batarya, 12 megapiksel geniş açılı, 64 megapiksel telefoto ve tekrar 12 megapiksel ultra geniş açılı lense sahipti.

akıllı telefongalaxy notehabersamsungsamsung galaxy notesdntvteknolojitelefonvideo