Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Bu uygulama yağ seçimini kolaylaştırıyor

Araç yağ seçimi ve değişim sürelerinin takibi çoğu otomobil sahibinin kafasını karıştıran konular. Motul, bunun önüne geçmek için araç marka, model ve kilometresine göre doğru teknik özelliklerdeki ürün seçimini kolaylaştıracak web tabanlı yağ seçici uygulamasını mobil olarak da hayata geçirdi.

Bu uygulaması sayesinde madeni yağ değişiminin yanı sıra koşul olan başka bakımlar ile alakalı bilgilendirmelere de erişim sağlanıyor. Ve hatırlatıcı bölümü ile periyodik bakımlar vaktinde yapılabiliyor. tek otomobilin uzunca ömürlü olması amaciyla bakım zamanları ve yağ değişimi yasamsal tek önem taşıyor.

Hem Ios ayni vakitte da Android yazılımlı cihazlar amaciyla geliştirilen uygulama motor yağı çeşitlerinden katkı maddeleri, antifrizler ve bakım ürünlerine civarindan 900’den çok mahsul bilgilerine sahip.

Mobil uygulamasının en beğenilecek özelliklerinden birinin de “hatırlatıcı” bölümü olması bekleniyor. araç sahipleri yağ değişiminden ardindan tek dahada ne vakit bakım yapması gerektiğini uygulama içinde bulunan hatırlatıcısı sayesinde unutmuyor. Ayrı olarak motor, şanzıman, fren bakımı hatırlatmaları da bu kisimda yer alıyor. böylelikle doğru vakitte doğru ürünler ile periyodik bakımları yapılan araçların geçerliligi uzarken aracın değeri artıyor.

Android iOS oto uygulama