Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Bu hafta çekilecek videolar – 20 Temmuz 2020

Bu haftanın ShiftDelete.Net videoları için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Geçen haftalarda da olduğu gibi bu hafta hangi videoların yayınlanacağını yazı işleri toplantımız ile sizlere aktarıyoruz. Yapacaklarımızı aktardığımız bu videoda neler olup bittiğini görmeye hazır mısınız? ShiftDelete.Net dışında Sihirli Elma, TechInside ve Pembe Teknoloji için de videolar olduğunu da belirtmiş olalım.

Bu hafta yayınlanacak ShiftDelete.Net videoları

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ShiftDelete.Net için yoğun bir şekilde başlıyor. Bu içeriğimizde bu hafta yayınlanacak tüm ShiftDelete.Net videoları neler, sizlerle birlikte bakıyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri keyifli SDN ofisi videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

ShiftDelete.Net sosyal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız büyük hediye yarışmalarına katılabilir, birçok teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

hakkı alkanPembe Teknolojisdnsdn ofisisdn ofisi neredeshiftdelete.netshiftdelete.net videolarisihirli elma

Kaynak :shiftdelete