Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen uygun fiyatlı iPad’i

Apple bu sene beklendiği benzeri ürünlerini tanıtmaya ayni ritimde devam ediyor. Yakın vakit evvel ahenk gösteren fiyatlı olarak konumlandırılan iPhone SE 2020 tanıtılmıştı. Bunların yanında en yakın tarihte Apple’ın iPhone 12 ailesi ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bunların yanında Apple’ın bu sene ahenk gösteren fiyatlı tek mahsul tanıtılacağı ileri sürüldü. Peki, Apple ahenk gösteren fiyatlı iPad ile karşımıza çıkacak mı?

Apple ahenk gösteren fiyatlı iPad ile karşımıza çıkacak gibi 

Apple’ın fiyatlandırması başka Bir hayli markaya göre çok kalabiliyor. bu yüzden özellikle Türkiye’de Apple ürünleri çok fazla fiyatlardan satılıyor. Şirket kendisinin politikası gereği tespit edecek standartların altına düşürmediği ürünleriyle biliniyor bu yüzden fiyatlar belli tek süre çok kalabiliyor. Bu durum tertemiz alana atılan öngörü ile kırılabilir.

Ünlü Apple analisti Ming Chi Kuo, yaptığı tahminlere göre bu sene Apple uygun fiyatlı ürün olarak iPad ile karşımıza çıkabilir. tertemiz iPad’in takriben 10 ‘ olacağını öngören Kuo, 2021 olmadan veyahut başlarında tertemiz tek iPad mini de modeli öngörüyor.

Apple ahenk gösteren fiyatli urun-Apple ahenk gösteren fiyatli iPad

Apple bildiğiniz benzeri Corona virüsü hasebiyle Bir takım imalat ve dağıtım problemleri yaşıyor. Bunlara karşın şirket 2020 sonları ve 2021 başları benzeri Bir takım ürünlerin tanıtımını yapacak. Ming-Chi Kuo’ya göre, teknoloji devi sene 2. yarısında ahenk gösteren fiyatlı 10,8 ‘ iPad ve bunun yanında 2021’in evvel yarısında 8,5 ila 9 ‘ boyutunda tertemiz tek iPad mini ile karşımıza çıkabilir .

Şirket belli tek süre evvel de bahsettiğimiz benzeri ahenk gösteren fiyatlı tek politika benimsemiyor ama iPhone SE 2020 ile bu çemberin dışına çıkan Apple, uygun fiyatlı ürünler noktasında tertemiz tasarılar yapıyor benzeri duruyor. Kuo da tam bu noktada Apple’ın tertemiz çıkartacağı iPad modellerinde ahenk gösteren ücret etiketine önem vereceğini vurguluyor. Analist tabiki fiyatlardan laf etmedi ama söylediğine göre göre pazarda rekabetçi tek tutum izleyecek.

13 inc macbook proAppleApple ahenk gösteren fiyatlı ürünApple ahenk gösteren fiyatlı iPad ile karşımıza çıkacakipad