Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Apple’dan ücretsiz uygulama geliştirme kursu!

Apple ekosisteminin devasa boyutu Swift diline var olan alakanın canlı kalmasını sağlıyor. Apple’ın işletim sistemlerinde yazılım geliştirme amaciyla kullanılan Swift dili, fiyatsız uygulama geliştirme eğitimi kapsamında öğretilecek. “Herkes kod yazabilir” isimi altında başlatılan çalışma tam manasıyla herkesi amaç alacak.

Swift dilinin öğrenilmesi amaciyla yayınlanan eğitimler, Apple’ın işletim sistemlerine var olan alakayı uzunca vadede artırabilecek potansiyel taşıyor.

Apple’ın fiyatsız uygulama geliştirme egitimi yayınlandı

Kurs Yalnızca yetişkinleri değil, gençleri de amaç alıyor. Kursun basitleştirilmiş kitabı “Develop in Swift Adventures” dahada sade tek dille programlama mantığını anlatacak. Toplamda dört değişik e-kitaptan oluşacak eğitimin iki kitabı yayınlandı.

apple fiyatsız uygulama geliştirme kursu

Ücretsiz uygulama geliştirme kitaplarının ikisi Apple Books üzerinden edinebiliyorsunuz. Ne yazık ki eğitimler Türkçe değil, şuan amaciyla Yalnızca İngilizce dilinde kullanılabiliyorlar. tekrar de programlama dünyasında dilin yaratıcısı tarafından verilen eğitimler tek numaralı kaynak olarak görülüyor. eğer yeteri civarindan İngilizce biliyorsanız Swift ile uygulama geliştirme noktasında hatri sayilir büyüklükte tek avantaja sahip olacaksınız.

Eğtimlerde Yalnızca uygulama geliştirme değil, tek geliştiricinin benimsemesi koşul olan ilkeler de bulunuyor. Kursun en hatri sayilir büyüklükte iddiası bu eğitimlerin şuurlu olma niteliğini taşıdığı ve hevesli geliştiricilere yollar göstereceği olmasıyla dikkat çekiyor.

Apple’ın Swift geliştirme kursuna buradan ulaşabilirsiniz.

Appleapple swift eğitimieveryone can codeiOSipadoskod yazmamacbookmacosSwiftswift diliuygulama geliştirmeyazılım öğrenmekyazılım eğitimi