Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Apple kullanmanın bedeli: 63 bin TL

Sihirli Elma YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple ekosistemi içerisine girmenin maliyeti ne civarindan öğreniyoruz. Apple Store’a girecek ve sizler amaciyla alışveriş yapacağız.

Apple ekosistemine girmenin maliyeti ne kadar?

Apple ekosistemi amaciyla gerekli var olan şeyler tek bilgisayar, tek telefon, tek akıllı saat ve nihayet olarak tek iPad. Belki de konuyu abartacak olursak tek de tek MacBook Pro 16. Peki bütün bu ürünleri satın alacak kişi, Apple ne civarindan ödemeli? Dilerseniz sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri enteresan videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple’dan neler aldık?

Apple ekosistemine girebilmek amaciyla oluşturduğumuz senaryoda iki değişik seçenek vardı. İlk seçenekte bütçeyi düşük bulundurarak A13 Bionic işlemcisine sahip tek iPhone SE 2020, 2. kuşak AirPods ve tek 3. kuşak Apple Watch satın aldık. İlk alışverişimizdeki ücret gözümüzü korkutmadı ama sıradaki ücret bizleri belli tek süre korkuttu. Apple’ın bütün ürünlerini üst seviyede satın almak istediğimizde ise ücret ağırbaşlı seviyede yükseldi.

Sizlerle birlikte Apple Store üzerinden yaptığımız alışverişin keyfini çıkardık ama her şey tediye bölümüne civarindan sürdü. Videomuzu izledikten ardindan Sihirli Elma YouTube kanalına abone olmayı, video hakkında fikirlerini videomuzun altıdaki açıklar bölümüne yazmayı unutmayın. İyi seyirler!

Appleapple ekosistemiapple fiyatlarıipad fiyatlarıiphone fiyatlarımacbookMacBook AirMagic Keyboard fiyatlarısihirli elmasihirli elma alışveriş