Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 sürprizi!

Apple bu erken resmen Eylül ayında düzen ettiği Apple Etkinliği‘nin tarihini açıkladı. 15 Eylül saat 20:00’da gerçekleşecek organizasyon için, Apple’ın YouTube kanalında Apple Watch Series 6 ile alakalı tek emare görüldü.

Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 sürprizi!

Guilherme Rambo’nun belirttiği ayrıntıya göre, Apple’ın YouTube videosu amaciyla meta veriler ani çok anahtar kelime içeriyor. Bu veriler içerisinde, bu erken herkesin beklediği iPhone 12 adina Apple Watch Series 6 etiketinin olması, bu etkinlikte iPhone 12’nin tanıtılmayacağı şeklinde yorumlandı.

apple etkinliği apple watch series 6

Ayrıca Bloomberg de bu erken 15 Eylül etkinliğinde iPhone ile alakalı tek tanıtım yer almayacağını paylaştı. Zira Apple bunun adina tertemiz ‌Apple Watch‌ ve iPad modellerini tanıtmayı planlıyor. iPhone 12 amaciyla ayrı tek etkinliğin sonbaharda, büyük olasılık Ekim ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Konuyla alakalı açıklanan etkinliğin isminde “Special” kelimesinin olmaması da bu olasiligi güçlendiriyor. Zira Apple, bu vakte dek bütün tertemiz iPhone modellerini “Apple Special Event” sunum isimiyle tanıttı.

apple etkinliği apple watch series 6

Söz konusu videonun başka meta verileri arasında “iOS, ‌iPhone‌, Mac, ‌Apple Watch‌, Series 5, Series 6, ‌iPad‌, ‌iPad‌ Air, MacBook, iMac , MacBook Pro , Fitness, Wellness, Illustration, Apple” dahil olmak üzere var ürünler amaciyla başka anahtar kelimelerin tam tek listesine sahip. TV, AirPods, Apple Etkinliği, Apple Keynote, WWDC, Eylül, Apple Özel Etkinliği ve Apple Lansmanı olarak da ek metalar bulunuyor.

airpodsAppleApple Özel Etkinliğiapple etkinliğiapple keynoteapple lansmanıapple tvApple Watch Series 6‌Apple Watch‌‌iPad‌‌iPad‌ Air‌iPhone‌eylülfitnessIllustrationimaciOSmacmacbookmacbook proseries 5Series 6watchos 7WellnessWWDC