Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Apple AirPods Studio hakkındaki sızıntılar netleşiyor!

Apple’ın tek müddettir beklenen kulaküstü kablosuz kulaklığı ile alakalı dahada net veriler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cihazın AirPods Studio ismiyle çıkacağı netleşmişti. bu erken ise Apple AirPods Studio imalat yeri ve detayları belli oldu!

Apple AirPods Studio imalat yeri ve detayları netleşti!

Apple’ın tek müddettir kulaküstü kablosuz tek kulaklık modeli ile karşımıza çıkması bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde AirPods Studio ismiyle netleşen kulaklığın detayları netleşmeye ayni ritimde devam ediyor. tertemiz gelen açıklamalara göre de AirPods Studio Vietnam’da üretime geçti.

Şirketin AirPods benzeri Bir takım ürünleri Zati Vietnam’da üretiliyor olsa da, evvel kez Vietnam’da tertemiz tek mahsul sıfırdan üretime geçecek. Apple’ın Bir hayli ürününde üretimler Çin’de başlayarak dahada ardindan başka ülkelerdeki sözleşmeli üreticilerin talebine göre farklık gösteriyordu. Bu sefer değişik tek politika izlenecek.

Apple AirPods Studio imalat yeri ve detayları netleşti! - ShiftDelete.Net (1)

Vietnam’daki imalat bandına geçme planının ABD ve Çin arasındaki gerilimin artmasından dolayı olduğu düşünülüyor. Ayrı olarak iPhone üretiminin de kısa süre içinde Vietnam ve Hindistan benzeri başka bölgelere kaydırılacağı beklenenler arasında.

Ancak üretimin tamamı şu vakit Vietnam ve Hindistan benzeri yerlerde teknik yetersizlikten dolayı gerçekleştirilemiyor. Apple AirPods Studio’nun da Bir takım parçaları hali hazırda Çin’de üretilmeye ayni ritimde devam edecek. Apple’ın kısa süre içinde bu durum amaciyla de tertemiz tek tasarı yapması bekleniyor.

Apple’ın Vietnam’daki üreticileri Goertek ve LuxShare da bu süreçte dahada çok destur istiyor. Bir takım iPhone modellerinin de üreticiliğini yapan şirketler özellikle imalat araştırması, montaj, prototip oluşturma ve geliştirme ile alakalı dahada çok yetkinliğe ve müsaadeye sahip olmayı bekliyor.

Apple AirPods Studio çıkış tarihi ve fiyatı!

Aktif gürültü tedbire benzeri popüler özelliklerin var olacağı aygıt ile alakalı çok fazla ayrinti bilinmiyor. ama corona virüs pandemisi hasebiyle webten düzenelenecek var olan WWDC 2020 etkinliğinde 22 Haziran bugünü tanıtılması bekleniyor. nihayet olarak, Daha resmileşmemiş olsa da, şimdiye civarindan sızan bilgilere göre kulaklık 349 dolar ücret etiketiyle karşımıza çıkacak.

airpods studioAirPods Studio detaylarıapple airpodsapple airpods studioApple AirPods Studio özellikleriApple AirPods Studio donanımıApple AirPods Studio fiyatıApple AirPods Studio tasarımı