Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Akıllı saat Honor Watch GS Pro yolda: Daha iddialı!

Akıllı saat pazarı her geçen tertemiz tek model kazanıyor. derhal hemen Bir hayli bütçeye hitap eden akıllı saat modeli bulunuyor. Apple‘dan, Samsung‘a oradan Huawei‘ye civarindan Bir hayli markanın popüler vaziyete gelmiş akıllı saat yeni sezon modelleri bulunuyor. Bu pazara tertemiz giren ve en nihayet Magic Watch iki ile karşımıza çıkan Honor tertemiz bir akıllı saat amaciyla hazırlık yapıyor. Honor Watch GS Pro olarak adlandırılacağı olasılık edilen saatin, detayları ortayı çıktı.

Honor Watch GS Pro afişi

Honor dört Eylül 2020 tarihinde tertemiz tek organizasyon düzen etmeyi planlıyor. Bu organizasyon kapsamında karşımıza Honor imzalı Pad 6 ve Pad X6 tabletlerin yanında tertemiz tek akıllı saat modeli de çıkacak. Honor Ayrı olarak MagicBook 14 ve 15‘i takiben, AMD Ryzen 5 4000 CPU‘lu tertemiz MagicBook laptop bilgisayarlarını da tanıtacak.

Honor Watch GS Pro-00

Honor Watch GS Pro ile alakalı yapılan paylaşıma göre akıllı saat dağ sporcularını hedefe alacak. Weibo’da alana çıkan afişe göre, dağcılık üstüne odaklanılıyor.

Bunun yanında akıllı saat amaciyla Honor CEO’su George Zhao, saatin kullanımda olduğunu ve test süreçlerinden muvaffakiyet ile geçtiğini doğruladı. kuvvetli özellikler sunacağı söylenen akıllı saat olasılık edebileceğiniz üzere açık sema sporlarına odaklanan kişilerin hoşuna gideceği özelliklere sahip olacak.

Honor Watch GS Pro

Honor MagicWatch 2, tek bir şarjla 14 güne civarindan alici tek pil ömrüne sahipti. Bir takım özelliklerin kısıtlanmasıyla 14 güne ulaşan kullanım süresinin tertemiz akıllı saatte de eş performans sunması bekleniyor. GPS tarafında beklenen dahada iyi performansa ekstradan pil ömründe de hatri sayilir büyüklükte beklentiler bulunuyor.

Yine de her ayrinti amaciyla 4 Eylül 2020 tarihindeki etkinliği beklememiz gerekiyor.

akıllı saatakıllı saat Honor Watch GS Proakıllı saat modelleriandroid akıllı saatlerhonorhonor akıllı saatHonor MagicWatch 2magicbookMagicBook 14