Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

4G’li ve uygun fiyatlı iPhone 12 iddiası!

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni akıllı telefonlar için gün geçtikçe yeni bilgiler ortaya çıkıyor ve iddialar da artıyor. Daha önce şirketin, bu sene 4 iPhone modeli tanıtacağı bilgileri sızdırılmıştı. Ancak bu durum için yeni bir iddia öne sürüldü. Uygun fiyatlı iPhone 12 diyebileceğimiz beşinci model de çıkabilir.

Apple bu sene iPhone fiyatlarıyla yüzleri güldürebilir

Şirketin akıllı telefonlarının pahalı olduğu yadsınamaz bir gerçek. Ancak akıllı telefon pazarında, üst segment ürün çıkaran her markanın fiyatları için de bu durum geçerli diyebiliriz. Diğer yandan Apple, bir süredir üst düzey telefonların yanı sıra nispeten daha uygun fiyatlı cihazlar da çıkarıyor. Bu durum 4G’li iPhone 12 ile daha da iyiye gidebilir.

Yeni iPhone temel modelinin 650 dolar fiyat etiketiyle çıkması bekleniyor. Ancak yeni iddia, firmanın  beşinci bir model çıkaracağı ve bunun da 650 dolar altında bir fiyata sahip olacağı yönünde oldu. Şirket, uygun fiyatlı iPhone 12 için en önemli özellik feragatını 5G noktasında yapacak.

Bu cihazın, 5G yerine 4G teknolojisine sahip olacağı iddia edildi ve diğer özelliklerinin de temel iPhone 12 modeliyle aynı olacağı öne sürüldü. 4G’li iPhone 12, makul fiyatlı ve güncel bir Apple telefonu kullanmak isteyen tüketicileri sevindirebilir. Cihazın 650 dolar altında fiyata sahip olacağı bekleniyor ancak net fiyatı için bir bilgi bulunmuyor.

4G’li iPhone 12AppleiPhone 12iphone 12 modelleriuygun fiyatlı iPhone 12

Kaynak :shiftdelete