Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

480 TL değerindeki oyun paketi ücretsiz oldu

Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz oldu. Ücretsiz oyun dağıtımına devam eden oyun platformu, bu hafta da dikkatleri üzerine çekti. Epic Games Store’da geçtiğimiz hafta Civilization VI ve önceki hafta da GTA V ücretsiz olarak oyunculara ulaşmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de oyun platformunun hangi oyunları ücretsiz dağıtacağı sızdırılmıştı. O haberde kendini gösteren oyun, bu hafta ücretsiz olan oyun olarak kendisini gösteriyor. Böylelikle gelecek hafta ücretsiz olacak oyunun gerçekten ücretsiz olma ihtimali arttı.

Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz oldu

Oyun dünyasının en çok sevilen serilerinden olan Borderlands, bu haftanın ücretsiz dağıtılan oyunu oldu. Halihazırda Steam‘de 480 TL fiyata sahip olan paket, yüzde 74 indirim almış ve 124,80 TL fiyatla oyuncuları bekliyordu. Ancak rakip platform paketi ücretsiz olarak oyuncularla paylaştı.

Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz

Paket incelendiğinde Borderlands 2 ve bu oyuna ait 45 DLC paketi ile Borderlands: The Pre-Sequel ve bu oyuna ait 6 DLC paketi olduğu görülüyor. Ürünlerin tekil fiyatı daha önce de belirttiğimiz gibi 480 TL olarak dikkat çekiyor. Epic Games ise bu paketin fiyatı kendi sistemi üzerinde 129 TL olarak belirledi.

Paket 28 Mayıs Perşembe (bugün) saat 18.00’den, 4 Haziran Perşambe 18.00’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Oyunu kütüphaneye eklemek, oyuna süresiz şekilde sahip olmaya yetecek. Ayrıca oyunu indirmeye gerek kalmayacak.

Oyunu alabilmek Epic Games üzerinde hesabınızı açmalı ve iki faktörlü doğrulama sistemini başlatmalısınız. Bunun ardından mağaza kısmında giderek Borderlands: The Handsome Collection paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyunun almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu haftanın ücretsiz Epic Games oyununu siz nasıl buldunuz?

Steam ve Epic Games fiyat karşılaştırması! Kim uygun?

Steam ve Epic Games fiyat karşılaştırması! Kim uygun?

Steam ve Epic Games fiyat karşılaştırması oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor. Uzun süredir lider olan Steam vs Epic Games…

borderlandsBorderlands: The Handsome Collectionepic gamesepic games ücretsiz

Kaynak :shiftdelete