Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

31 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Oyuncuları sevindirecek 31 TL değerindeki Aegis Defenders ücretsiz oldu. Steam‘de satış fiyatı 31 TL olan oyunla birlikte son günlerde alınan ücretsiz oyunlara bir yenisi eklendi.

Oyunu ücretsiz olarak bir süreliğine değil, sonsuza dek sahip olacaksınız. Oyunu ücretsiz olarak nasıl alacağınıza dair bilgi ise aşağıda mevcut. Oyun 17 Mayıs 2020 00.00’a (TSİ) kadar ücretsiz olacak.

31 TL olan Aegis Defenders ücretsiz oldu

GUTS Deparment tarafından geliştirilen oyun, 8 Şubat 2018 tarihinde oyuncularla buluşmuştu. Steam’de yapılan oylamalarda “çoğunlukla olumlu” yorumlara sahip olan oyun aksiyon, macera, RP ve strateji türünde kendisini gösteriyor.

Oyunu ücretsiz bir şekilde almak için ilk olarak buradan Humble Bundle’a gitmeniz gerekiyor. Açılan sayfaya “Get It Now” butonuna tıklayıp oyuna ait detayların e-postanıza gönderilmesi gerek. Bu işlemi yapabilmek için Humble Bundle üzerinde bir hesap da açmak gerekiyor.

Aegis Defenders

İsterseniz e-posta kutunuza gitmeden açılan sayfada “Preview your email” butonuna tıklayarak oyunu etkinleştirme sayfasına gidebilirsiniz. Açılan yeni sayfada “Reedem now” butonuna tıklayarak açılan yeni sayfada en aşağıya doğru gitmelisiniz.

Burada sizi “Reveal your Steam key” yazısı karşılayacak. Bu butona tıkladığınızda oyunu etkinleştirmek için kullanacağınız kod bulunuyor. Dilerseniz bu kodu elle Steam’de girerek yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak da kodun sağ tarafından yer alan “Reedem” butonuna basarak Steam’e ulaşabilirsiniz. Açılan yeni sayfada Steam hesabınıza giriş yaparak Aegis Defenders oyununu kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

Oyun için önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

31 tl oyunAgeis defendersücretsiz oyun

Kaynak :shiftdelete