Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

25 TL’ye onlarca oyun almak! EA Access nedir?

EA Access nedir, EA Access oyunları neler suallerini cevapladığımız videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzda size özellikle oyuncuların hoşuna gidecek tek abonelik servisi var olan EA Access’ten bahsedeceğiz.

EA Access nedir Sualini bu videoda cevapladık

ShiftDelete.net olarak sizler amaciyla değişik içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda FIFA 20, Battlefield 5 benzeri oyunların birçoğuna aylık ahenk gösteren tek ücret karşılığında erişebildiğiniz EA Access’den bahsediyoruz. Spotify ve Netflix benzeri tek abonelik servisi var olan EA Access, kullanıcılar oyunlar dışında değişik avantajlarda sağlıyor. Dilerseniz sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

EA Access oyunları neler, kullanıcıları hangi avantajlar bekliyor?

EA Access, Xbox ve PlayStation kullanıcıları amaciyla sunulan tek abonelik hizmeti. Aylık azalik ile 25, senelik azalik ise 169 TL olarak konumlandırılmış durumda. Kullanıcılar bu azalik sistemine abone olduktan ardindan aşağıda saydığımız oyunlara azalik süreleri süresince sınırsız tek şekilde erişebiliyor. Kullanıcıların erişebildikleri oyunlar arasında FIFA 20 benzeri güncel Bir hayli oyun bulunuyorken, başka avantajlar da bizleri bekliyor. Kullanıcılar en tertemiz oyunları tespit edecek tek vakit süresince erkenden erişebiliyor ve oynayabiliyor. Ayrı olarak oyuncular, EA Access üyeliği ile birlikte  FIFA benzeri EA oyunlarında oyun içi satın alımlarda yüzde 10 benzeri indirimler ile karşılaşıyor.

EA Access oyunları hangileri?

EA Acces oyunları Xbox ve PlayStation amaciyla devamlı olarak farklılık gösteriyor. Buraya tıklayarak her vakit amaciyla en güncel listeye erişebilirsiniz.

ea accessEA Access avantajlarıEA Access üyelikEA Access fiyatıEA Access incelemeEA Access nasıl alınırEA Access nasıl aza olunurea access nedirEA Access oyunlarıEA Access playstationEA Access ps4 oyunlarıEA Access sdnea access xbox