Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

2020’de SDN’de en çok okunan haberler

2020 hemide hayat ayni vakitte da ülkemiz amaciyla güç tek sene oldu. Savaşlar, depremler, felaketler peş peşe geldi. Covid-19 salgını ise bu güç seneye damga vurdu. SDN ekibi bu kaotik senede en tertemiz ve güncel teknoloji haberleriyle gündemi takip etmenizi sağladı. Peki, 2020’de SDN’de en çok okunan haberler hangileri oldu dersiniz? Gelin hazırladığımız listede bu sene SDN okurlarının alakasını hangi mevzu başlıklarının çektiğine birlikte bakalım…

2020’de SDN’de en çok okunan haberler

Koronavirüs hasebiyle sene başından beri Haneye kapanan milyonlarca insan, tertemiz hobiler edindi, tertemiz diller öğrendi veyahut uzunca vakittir okumayı ertelediği kitapları okumaya karar verdi. tek istikametten da sıra ve film izleme rekoru kırdı. İnsanların alışkanlıklarını değiştiren bu süreçte, mobil kullanımlarda da mühim tek artış yaşandı.

Mobil oyunlar ve uygulamalar istek rekoru kırdı. Zoom benzeri Bir hayli bilinmeyen uygulamalar kullanıcı patlaması yaşarken, mobil oyun harcamaları evvel kez mobil uygulama harcamalarını geçti. Bu değişim teknoloji haberlerine de yansıdı. Video konferans uygulamaları, oyunlar ve uygulamalarla alakalı haberler alaka odağı oldu.

En çok okunan haberler arasında rehber niteliği taşıyanlar da vardı. Kullanıcılar en çok ‘Instagram nasıl kapatılır? Instagram hesabı silme, Facebook hesabı silme, en iyi Torrent siteleri’ ve benzeri, Bir hayli probleme çözümü SDN’deki içeriklerde buldu.

İkinci el oto haberlerine alaka arttı

ShiftDelete.Net üzerinde en çok okunanlar arasında bu sene skandallar ile dahada çok ismini duyduğumuz ‘ikinci el oto piyasası’ yerini aldı. Biz de size Türkiye’deki oto fiyatlarını, güncel vergileri ve 2. el piyasası benzeri haberleri etkin tek şekilde aktarmaya çalıştık. Bu noktada ‘İkinci el oto ücretleri amaciyla bakanlık devreye girdi!’, başlıklı haberimiz kısa müddette milyonlarca kişiye ulaştı. İkinci el oto fiyatlarında yaşanan ani yükseliş ve dengesiz fiyatlar vatandaşların mevzu ile alakalı yazılan haberleri takip etmesine neden oldu.

İkinci el oto ücretleri amaciyla bakanlık devreye girdi!

İkinci el oto ücretleri amaciyla bakanlık devreye girdi!

İkinci el oto alım satımı amaciyla bakanlık devreye giriyor. tertemiz düzen etme ile her biri aracını satamayacak ve ücretleri yükseltemeyecek.

Akıllı telefonlar

Akıllı telefonlar listede

Bu sene akıllı telefon piyasası koronavirüs salgını olmasına karşın oldukça etkin devinim eden geçti. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi ve başka Bir hayli akıllı telefon üreticisi tertemiz cihazlarını piyasa sürdü. Bazıları çok sevildi, bazılarıyla düş kırıklığı yarattı. genel manada bakıldığında akıllı telefon satışları mühim ölçüde artış gösterdi.

Bu noktada mart ayında yayımladığımız ‘En iyi kameraya sahip telefon unvanı el değiştirdi!‘ haberi en çok okunan ve dikkat çeken haberler arasında yer aldı. Akıllı telefon piyasasının bu civarindan dikkat çektiği 2020 seneninde en iyi performansı sunan cihazlar da yurttaslar tarafından ücreti her halükarda seçenek edildi.

En iyi kameraya sahip telefon unvanı el değiştirdi!

en iyi kameraya sahip telefon unvanı el değiştirdi!

En iyi kameraya sahip var olan telefon unvanı el değiştiriyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Huawei P40 Pro DxOMark puanı ile en iyi kameraya sahip telefon unvanını devraldı.

android 10 güncellemesi alacak telefonlarbu sene en çok okunan haberleriSDN en çok okunan haberlerSDN haberler