Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

2020 Mercedes GLA Türkiye’de! İşte fiyatı

2020 Mercedes GLA, 2019 yılının nihayet ayında tanıtılmıştı. Aradan geçen 7 aylık zamanin derhal peşinden ailenin tertemiz modeli ülkemizde de asfalta iniyor. 2020 Mercedes GLA ülkemiz fiyatı da kısa süre evvel netlik kazandı.

2020 Mercedes GLA ülkemiz fiyatı

Mercedes-Benz’in kompakt SUV sınıfındaki evvel modeli var olan GLA, Tamamiyle yenilenen 2. jenerasyonu ile Temmuz ayından bu yana Türkiye’de satışa sunuldu. 163 beygirlik turbo benzinli motor ve 7G-DCT otomatik şanzımanın standart olarak sunulduğu Yeni Mercedes-Benz GLA 200, 412.500 TL’den başlayan Progressive donanım paketine ve 454.000 TL’den başlayan AMG donanım paketine sahip.

Yeni GLA, altıncı model olarak Mercedes-Benz’in güncel kompakt derslik model ailesini tamamlarken, aynı zamanda markanın başarılı SUV mahsul gamının giriş seviyesini oluşturuyor. Önceki kuşak ile mukayese ettiğinde dahada kuvvetli tek karakter sergileyen tertemiz GLA, 1.611 milimetrelik yüksekliği ile evvelki nesline oranla 10 santimetre dahada fazlasını sunuyor.

Kabinde bizi Mercedes ailesinde nihayet senelerde görmeye alışkın olduğumuz tek ekran tasarımı karşılıyor. 10.25 inçlik ekran, hemide gösterge panelini ayni vakitte da MBUX adli bilgi-eğlence sisteminin ekranını dahil kismina alıyor. doğal bu en üst donanım seçeneğinde mevcut. Başlangıç seviyesindeki ekranın büyüklüğü ise 7 inç.

Güvenlik teknolojileri de otomobilin kozları arasında. Bunların başında takriben 60 km/s’ye civarindan etkin var olan aciliyetli durum Fren Sistemi’ni sayabiliriz. Mercedes, GLA ile birlikte opsiyon olarak Sürücü Yardım Paketi sunuyor. Bu paketin içinde Adaptif Hız Sabitleme, etkin Hız Limit Asistanı ve ikaz Sistemi, Kavşak ve Trafik İşaretleri ikaz Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta ikaz Asistanı benzeri güvenlik donanımları bulunuyor.

2020 gla2020 mercedes gla2020 mercedes gla ülkemiz fiyatıgla türkiyegla ülkemiz fiyatıMercedes GLAmercedes gla türkiye