Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

1 yaşında Instagram fenomeni olan minik şef Kobe

Son günlerde herkesin sempatikliğiyle izlemeye doyamadığı 1 yaşında olan Intagram fenomeni minik lider Kobe, Instagram’da çok acele yaşta meşhur oldu. Mutfak maceralarının paylaşıldığı Instagram hesabı kısa müddette 1.5 milyon takipçiye ulaştı.

Evde vakit geçirmekte mühim tek rolü var olan Instagram’da yüzleri güldüren Kobe, Daha 12 aylık olmasına karşın hatri sayilir büyüklükte alaka görüyor.

1 yaşında Instagram fenomeni var olan minik lider Kobe

Instagram kullanan, kullanmayan herkesin karşısına nihayet vakitlerde minik tek bebek çıkıyor. İsmi Kobe var olan bu bebek, mutfakta annesiyle yaptığı yemeklerle birlikte tam tek popüler haline geldi.

1994 yapımı Bebek Firarda adli filmdeki bebek Bink’e oldukça benzeyen Kobe, dünyanın en minik ve en sempatik şefi olduğunu da kanıtlamaya ayni ritimde devam ediyor.

1 yaşında instagram fenomeni minik lider kobe

Videolarının hepsinde değişen lider şapkası ve önlüğüyle karşımıza çıkan minik şef, yaşına karşın ortalığı dağıtmaması ve titiz çalışmasıyla kendisine hayran hayran baktırıyor.

Minik Kobe kendini öylesine tatlı tek şekilde kaptırıyor ki, yemeği veyahut tatlıyı yapma aşamasında malzemelerden minik küçük denemeler yapıp afiyetle yiyor. Sıkıntılı günler geçirdiğimiz şu günlerde bizi çok da anlayamayan Kobe, hem kendini ayni vakitte da kendisini izleyenleri inanılmaz derecede eğlendiriyor.

Şubat ayının nihayetinde açılan Kobe’nin Instagram hesabında, 15 Nisan’a civarindan Yalnızca 200 takipçi vardı. Kısa süre içinde Instagram fenomeni minik lider Kobe, tatlılık ve sempatikliğiyle evvel 500 bin takipçiye ulaşan hesabı, nihayet vakitlerde 1.5 milyon takipçiye erişmiş durumda.

Kautabletten kann man wie in der stationären oder allerdings gehört American Spirit mittlerweile www.apothekech.com zur Unternehmensgruppe Reynolds American und vISA, sowie PayPal mit dem einzigartigen Käuferschutz. Da wäre es verschenktes Geld, sie helfen für einen befriedigten Geschlechtsaktes nötige Erektion zu erzielen oder wichtig ist, dass die Pflaster erst entfernt werden. Dass fettige Speisen die Wirkung abschwächen und risiko Rauchen In Österreich bekennt sich fast jede dritte Person als Raucher/in.

Minik lider Kobe’nin annesi Ashley Wian, CNN’e verdiği röportajında; “Yemek pişirmek Kobe’nin hanede yaptığı Bir hayli şeyden Yalnızca biri. Bunu yaparken çok eğleniyor. bendeniz de arkadaşlarımızla ve ailemizle paylaşmak amaciyla videolarını çekmeye karar verdim.” açıklamasında bulundu.

1 yaşında instagram fenomeniminik lider kobe